sobota, 31 lipca 2010

Kolej na śliwki i winogrono :)))

A oto kolejne dzieło,które powstało w ostatnich dniach:


Może zmartwię niektórych ale tak się składa,że koraliki znalazły już nabywcę,a w zasadzie odegrały rolę prezentu imieninowego.
Jeszcze raz najlepsze życzenia dla solenizantki-mojej kochanej siostry. :)))

poniedziałek, 26 lipca 2010

Świeżość kiwi i soczysta pomarańcza :)))

Ostatnio dużo nowości pokazuję na blogu.Wprawdzie mało udzielam się w różnych akcjach i inicjatywach ale przynajmniej mam czas dla siebie,co nie ukrywam jest ostatnio dla mnie bardzo ważne.
Dużo zmian u mnie-w moim życiu i oczywiście są to zmiany na lepsze.Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi a reszta musi uzbroić się w cierpliwość,bo na razie nie chcę o tym pisać,żeby nie zapeszać i nie psuć dobrej passy.
Ten blog został stworzony w celu pokazania światu tego,jaki talent artystyczny we mnie drzemie,więc nie ma co się rozwodzić.Pora przejść do konkretów:)))
Tytuł posta ma swoje uzasadnienie-jest to nazwa naszyjnika z drewna filcu i sznurka woskowanego.

sobota, 24 lipca 2010

Kartka

Obiecałam,że kiedy tylko będę mogła pokażę również kartkę jaką zrobiłam dla mamy z okazji Dnia Matki.Oto i ona:Tak to już jest niestety,że w życiu nie można mieć wszystkiego i ja właśnie nie mam aparatu więc jestem zależna od innych osób,które mając dobrą wolę w ramach drobnej przysługi zrobią mi piękne zdjęcia.
Pozdrawiam serdecznie te osoby.Bardzo dziękuję za pomoc :))).Myślę,że jeszcze nie raz skorzystam.

środa, 21 lipca 2010

Trochę zaległości i nowości

Kartkę dla Taty można zobaczyć tutaj.W niedługiej przyszłości być może zagości tutaj również zdjęcie kartki z okazji Dnia Matki.
Ostatnio mam pracowity okres.Choruję ale jednocześnie tworzę cudne dzieła sztuki:)))
Teraz przyszedł czas,aby pokazać,czym się ostatnio zajmowałam.Wisiory a właściwie wisiorki pochłonęły mnie i moją głowę-a konkretnie jej pomysły całkowicie.
Oto wspomniane wyżej cuda:


niedziela, 18 lipca 2010

I znów coś dla siostry :)))

Tym razem - a w zasadzie kolejnym razem chcę pokazać co też udało mi się stworzyć dla mojej kochanej siostry Ani.Powstał bardzo delikatny naszyjnik w tonacji bladego różu.

środa, 14 lipca 2010

Praca twórcza :)))

 Wracam powolutku,powoli do "świata żywych".Czuję się jak na wakacjach-chociaż jestem właściwie tylko i może aż na zwolnieniu lekarskim.
Do niedawna określałam siebie słowem: Artystka .Zostałam jednak sprowadzona na ziemię i dowiedziałam się,że Artysta to człowiek,który ma wykształcenie w tym kierunku,którego ja nie mam.:(Szkoda trochę ale nic...
Mam artystyczną duszę!Wiem i jestem o tym przekonana w 100 %.Mam zdolności i wszelkie predyspozycje aby spełniać się zawodowo jako arteterapeuta.Muszę tylko uzupełnić konieczne wykształcenie i pracę na pewno znajdę.Z resztą nie zamierzam się teraz tym zamartwiać.Chcę się skupić na nauce i realizowaniu swoich zdolności i umiejętności najlepiej jak tylko potrafię.
Zamierzam też pokazać na blogu kartkę jaką zrobiłam dla TATY z okazji Dnia Ojca.Ułożyłam również dla Niego ośmiowersowy wiersz.
Niestety zdjęcie kartki pojawi się dopiero jutro.Mimo wszystko zapraszam do obejrzenia i skomentowania.Myślę,że będzie co podziwiać i komentować.
Pozdrowienia dla wszystkich zaglądających do mojego "świata pasji" :)))

I na koniec informacja dla wszystkich zainteresowanych:

JESTEM - ŻYJĘ - TWORZĘ
Ps.Zdjęcie będzie wklejone-Cierpliwości...środa, 7 lipca 2010

Zmiany,zmiany zmiany...

Dawno nic nie pisałam i dawno tez nie pokazywałam swoich dzieł na blogu.Powodem tego jest przede wszystkim permanentny brak czasu oraz problemy zdrowotne które ostatnio dały mi się we znaki.Ale ten wpis miał być nie o mnie ale o dziełach,które powstawały podczas mojej nieobecności na blogu.Jest ich sporo i ciągle tworzę nowe :)))Taka Artystyczna Dusza ze mnie...:)))
Jako,żeby nie było,że próżnuje i nic nie robię chce pokazać dwie kartki ślubne.Jedna z okazji uroczystości ślubnej mojej siostry :)))-to ta druga w kolorach pudrowego różu.Jak tylko ją stworzyłam siostra od razu zrobiła rezerwację na ta karteczkę.Jak widać zmieniłam wystrój swojego bloga.W moim życiu teraz wiele się teraz dzieje.Wprowadzam zmiany w życiu - stąd też i zmiana szaty graficznej bloga.Mam cichą nadzieję,że spodoba się wszystkim,którzy go regularnie odwiedzają.