wtorek, 30 marca 2010

Wymianka Wielkanocna 2010

Ostatnio jakoś na wszystko brakuje mi czasu.Nawet podczas urlopu nie mam możliwości odpocząć,bo albo załatwiam jakieś swoje sprawy,albo czas wypełnia mi przygotowywanie ozdób wielkanocnych.Straszne to!!!
Nie wiem jak to będzie,kiedy będę miała swoją rodzinę-męża,dzieci...
No ale nie o tym chciałam pisać.Otóż kilka dni temu zakończyła się Wymianka Wielkanocna zorganizowana przez Enthie.Ja właśnie brałam w niej udział.Swoją pracę wysłałam lecz nie mam pojęcia czy dotarła do właścicielki...Nie zdążyła się Ona jeszcze pochwalić,więc nie wiem-albo paczka nie dotarła,albo obdarowana nie ma czasu (podobnie z resztą jak ja),aby zamieścić informację na swoim blogu.
Ja swój prezent otrzymałam już w piątek :))).Niespodziankę sprawiła mi Dorotka, którą podziwiam za talent i precyzję w wykonywaniu karteczek.Jestem pod wrażeniem kartek,które wychodzą spod jej ręki.Są bardzo starannie zrobione i dopracowane w każdym calu.Przyznam szczerze-chyba mam szczęście,bo wylosowała mnie osoba,którą podziwiam.A oto co przywędrowało do mnie w ramach wymianki:


Jak sami widzicie sporo tego było:)Kurczak karczoch,którego chciałam nauczyć się robić,cudna karteczka-też z kurczaczkiem oraz mnóstwo rzeczy,które można wykorzystać do wykonania karteczek.Dostałam jeszcze liścik i batona Picnic'a, który niestety nie doczekał sesji zdjęciowej,gdyż został skonsumowany przez moją siostrę.
Bardzo bardzo dziękuję Dorotko za ten wspaniały prezent z okazji Wielkanocy i przesyłam oczywiście pozdrowienia, z życzeniami Wesołych Świąt.

wtorek, 23 marca 2010

Wielkanoc w kolorach błękitu

Ogarnęła mnie obsesja na punkcie wielkanocnych pisanek.Tym razem wersja niebieska.


Te i inne pisanki dostępne są także w Galerii Decotrendy

niedziela, 21 marca 2010

Graj w kolory czyli wiosna w pełni

Zapisując się na urodzinowe candy w Art-Piaskownicy,postanowiłam wziąć udział w organizowanej tam zabawie " Graj w kolory" #14 Mamuty.


Bardzo spodobała mi się ta paleta barw.Od razu skojarzyła się mi z wiosną,której ostatnimi czasy wręcz nie mogę się doczekać.Mam nadzieję jednak,że skoro już zawitała to z nami zostanie a zima do nas już nie powróci.
A oto moja interpretacja "Gry w kolory"-przyznam szczerze,że do jej zobrazowania w postaci kolażu zainspirował mnie wpis na blogu Mój warsztat :)))


A żeby nie było,że nie mam własnych pomysłów to dodaję jeszcze jedno zdjęcie,które również może brać udział w zabawie,zaproponowanej przez Mamutę z Art-Piaskownicy.Jest to zdjęcie mojego pierwszego breloka z filcu.Powiem szczerze,że jestem z niego dumna - z resztą zobaczcie sami,że prezentuje się wspaniale.
wtorek, 16 marca 2010

Zwiastuny Świąt Wielkanocnych

Na wielu blogach głownym tematem są zbliżające się Święta Wielkanocne.Mnie nastrój świąt również się udzielił i rozpoczęłam przygotowania-ściślej mówiąc produkcję jaj,a właściwie pisanek.Nawet nie przypuszczałam,że w mojej głowie drzemie tyle ciekawych pomysłów na wielkanocne ozdoby.Pozwólcie,że się pochwalę :)

W odcieniach żółci i zieleni


Tych pisanek jest jeszcze wiecej i ciągle powstają nowe.Chciałabym,żeby znalazły swoich odbiorców.Mam nadzieję,że uda mi się znaleźć dla nich miejsce,gdzie będą się pięknie prezentowały i cieszyły oczy swoich właścicieli.


czwartek, 11 marca 2010

Pierwsze wyróżnienie :))) - Jak miło...

Kilka dni temu a dokładnie 9 marca otrzymałam moje pierwsze wyróżnienie.Oto i ono:Przyznała mi je Edyta350.
Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy.Jest to dla mnie niezwykle cenne,jeżeli słyszę,że komuś podoba się to co robię.Wprawdzie na moim blogu faktycznie niewiele jest jszcze pokazane ale mam nadzieję (podobnie z resztą jak napisała Edyta),że to się wkrótce zmieni.Nawet nie wiecie ile chciałabym jeszcze pokazać...Nie chcę tutaj pisać jakie mam inne ukryte talenty,bo wiem,że inaczej jest kiedy widzi się efekty pracy,udokumentowane na zdjęciach.
Uchylę jednak rąbka tajemnicy i powiem,że biżuteria to nie jedyna ulubiona dziedzina mojej twórczości artystycznej.Myślę,że wkrótce każdy,kto tutaj zagląda przekona się,że w pełni zasługuję na to wyróżnienie,które otrzymałam od Edyty.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Edytko i pozdrawiam oczywiście.